in

Суперрозпродаж Resident Evil 4 Remake продовжується з неймовірними пропозиціями.

У березні 2023 року Capcom випустила довгоочікувану гру Resident Evil 4 Remake для платформ PlayStation 4, PlayStation 5 і Xbox Series X, а потім для Xbox Series S і ПК. За рік після запуску гра піднялася на нові висоти, похвалившись рекордними 7,2 мільйонами проданих копій.

Імпульс лише підвищився з випуском Золотого видання в лютому 2024 року, яке містить повний пакет, включаючи базову гру, пакет доповнень Separate Ways, увесь пост-релізний вміст, як-от режим The Mercenaries, і Extra DLC Pack, що пропонує безліч одягу, фільтрів і аксесуарів. Крім того, це розкішне видання включає набір із двома видами зброї, який дозволяє гравцям вибрати оригінальний саундтрек і ігрову карту, щоб відкрити всі скарби, збагачуючи ігровий досвід.

Resident Evil 4 Remake переосмислює класичну гру 2005 року з приголомшливими візуальними покращеннями та оновленою механікою. Зокрема, Quick Time Events були замінені, а нова система відхилення атак дає гравцям змогу відбивати ворожі напади, доки ніж неминуче не зламається. Ремейк також представляє такі функції, як автоматичне збереження, нові типи ворогів і інтригуючі підмісії, відомі як Запити, збагачуючи ігровий процес і пропонуючи шанувальникам новий погляд на улюблену класику.

ОГЛЯ Eresys

ОГЛЯ Little Kitty Big City