in

Створення персонажів у Dragon Age: The Veilguard надзвичайно складне.

Кілька тижнів тому BioWare Studios випустила поглиблене ігрове відео для Dragon Age: The Veilguard, пропонуючи зазирнути в її бойову механіку, світовий дизайн і комплексну систему налаштування персонажа. Ця настройка дозволяє гравцям створювати дуже персоналізованих персонажів із широким набором варіантів зовнішнього вигляду та стилів бою.

Особливо детально налаштовано персонажа для Тури. Гравці можуть вибирати з широкого діапазону модифікацій голови та тіла, створюючи до 40 унікальних комбінацій. Варіанти включають коригування кольору шкіри, додавання веснянок і навіть включення візерунків вітіліго.

Кожну деталь обличчя Грача можна персоналізувати, від чола й брів до щелепи, підборіддя, щік і форми черепа. Додаткові функції, такі як розмір носового проходу, катаракта, кровоносні судини в очах, а також форма та розмір вух також можна налаштувати. Розділ макіяжу включає 30 предметів, таких як підводка для очей, блиск для обличчя та рум’яна, усі з можливістю регулювання кольорів, що дозволяє створювати справді унікальний вигляд.

Різні раси в грі мають унікальні можливості налаштування. Наприклад, раса Qunari пропонує понад 40 комбінацій рогів із різними формами та текстурами. Гравці також можуть вибирати з різноманітних дизайнів татуювань для рук, ніг, тіла та обличчя.

Моделі волосся в грі розроблені за допомогою механізму Frostbite, який гарантує, що кожне пасмо має незалежну фізику для природного вигляду. Гравці можуть вибирати з різних зачісок і кольорів, у тому числі нетрадиційних. Меню дизайну також містить налаштування ширини плечей і стегон, висоти тощо.

Налаштування голосу включає в себе акценти британської та американської англійської з можливістю чоловічого та жіночого голосу. Гравці можуть регулювати висоту відповідно до особистості свого персонажа. Крім того, можна застосувати різні світлові ефекти, такі як сонячний день, ніч і фіолетове світло, щоб побачити, як персонаж виглядає в різних налаштуваннях.

Випуск Lost Records: Bloom and Rage перенесено.

Returnal розробники створюють нову AAA-екшен.