in

«Спадщина Гоґвортсу» продано понад 22 мільйони примірників.

Випущений на тлі суперечок навколо поглядів Дж. К. Роулінг, «Спадщина Гоґвортсу» зіткнувся з численними труднощами під час розробки. Однак гра не піддалася труднощам, завоювавши шанувальників своєю захоплюючою розповіддю та захоплюючим геймплеєм, зрештою зміцнивши своє місце серед найвідоміших і найбільш продаваних ігор 2023 року.

Незважаючи на початкове занепокоєння щодо суперечливих поглядів Роулінг, гра отримала широке визнання завдяки своїй здатності перенести гравців у чарівний світ Гаррі Поттера, дозволяючи їм створювати свої унікальні історії в магічному царстві. Студії програмного забезпечення Avalanche, творчій силі, що стоїть за грою, вдалося подолати перешкоди та створити продукт, який відгукнувся серед шанувальників у всьому світі.

У нещодавньому інтерв’ю генеральний директор WB Games Девід Хаддад поділився враженнями від надзвичайного комерційного успіху Hogwarts Legacy. Хаддад підтвердив, що до кінця 2023 року світові продажі гри перевищать 22 мільйони копій, що є свідченням її незмінної популярності. Випуск наприкінці року порту Nintendo Switch ще більше сприяв вражаючим показникам продажів.

Хаддад висловив не лише гордість за комерційні досягнення гри, але й задоволення позитивною реакцією фанбази. Він підкреслив, як Спадщині Гоґвортсу вдалося вдихнути нове життя в історії про Гаррі Поттера, надаючи гравцям свіжий і захоплюючий спосіб відчути улюблену франшизу. Генеральний директор аплодував команді Avalanche Software за реалізацію свого бачення та перетворення першої частини на світовий бестселер — рідкість у галузі, де часто домінують продовження.

Навіть після того, як до травня 2023 року було продано понад 15 мільйонів примірників, Hogwarts Legacy продовжує підтримувати стабільні продажі, що свідчить про постійний інтерес і ентузіазм серед гравців. Оскільки Avalanche Software натякає на розробку великої гри AAA через нещодавні оголошення про роботу, зростають припущення про можливість продовження блокбастера «Спадщина Хогвартса», що ще більше розпалює очікування та хвилювання серед нетерплячих шанувальників.

Розмір Princess Peach: Showtime остаточно визначено.

Unity зазнає значного скорочення робочої сили, що призводить до значної кількості звільнень.