in

Санта-Моніка може розробляти розширення God of War Ragnarok.

Ерік Вільямс, режисер God of War Ragnarok, спочатку припустив, що шанувальникам не варто очікувати розширення. Однак останні події свідчать про зміну планів. Відомий інсайдер на ім’я The Snitch натякнув, що студія Santa Monica може працювати над чимось, пов’язаним з Ragnarok.

Під час трансляції на Twitch The Snitch не зміг підтвердити, чи це повне продовження, чи окрема гра, як-от Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Ця невизначеність змушує шанувальників заінтригувати наступний крок студії.

За даними The Snitch, приблизно 60% доповнення God of War Ragnarok вже в роботі. Джерело, відоме точним витоком деталей гри в минулому, стверджує, що цей проект може побачити світ цього року.

Нещодавні оголошення про роботу в Santa Monica Studio, які шукають розробників, які мають досвід як у God of War 2018, так і в God of War Ragnarok, ще більше розпалили спекуляції. Хоча багато хто припускає, що повне продовження розробляється, наміри студії залишаються оповитими таємницею, залишаючи місце для хвилювань і спекуляцій в ігровій спільноті.

ОГЛЯ Madden NFL 24

ОГЛЯ RED DEAD REDEMPTION AND UNDEADNIGHTMARE