in

Рімейк Dead Space не матиме сторінок завантаження та покупок у додатках

За словами розробників ремастеризованої версії Dead Space, завдяки новій технології консолей дев’ятого покоління ця гра не матиме нічого подібного до екранів завантаження.

У новому інтерв’ю IGN Філіп Дюшаррем, старший продюсер студії Motive, та Роман Кампус-Оріола, креативний директор проекту ремейків Dead Space, розповіли про плани компанії щодо ремейку страшної та науково-фантастичної гри. Оновлена ​​версія гри використовує можливості ігрового движка Frostbite для покращення атмосфери гри, покращуючи звукові та відеоефекти гри, а розробники ігор в рамках цього процесу усувають усі перешкоди, що перешкоджають зануренню в унікальному світі. Він приймає це, вони платять. Однією з таких є довгі сторінки завантаження Dead Space.

“У кампусі Оріоли частково сказано:

«Швидше використання пам’яті SSD в ігрових приставках не означатиме відсутності необхідності переривати завантаження ігор у проектах дев’ятого покоління». Немає необхідності зупиняти користувацький досвід гравця та порушувати відчуття занурення у ігровий світ. “Ви можете відчувати ці ігри безперервно від початкового екрана до кінця гри”.

Оригінальна версія Dead Space, як і всі ігри свого часу, мала багато завантажувальних сторінок, які зазвичай з’являлися за дверима чи іншими областями, де ми переходили з одного місця на інше. Крім того, на сторінках завантаження є ряд повних пауз між різними етапами гри або коли ми відроджуємо та перезапускаємо гру. Звичайно, деякі гравці можуть віддавати перевагу відчуттю спокою та розслаблення між захоплюючими етапами гри, але, тим не менш, безперервний досвід Dead Space – це не те, що можна легко обійти.

Душарм продовжує зауваження креативного директора цієї гри:

“Крім того, ми навчилися на деяких з наших минулих помилок, включаючи покупки через додаток. “Те, чого ми не матимемо в новій версії цієї гри”. Продюсер Motive Studio побічно посилається на преміальні статті Dead Space 3. Можливо, завантаження сторінок не турбувало прихильників популярного серіалу в минулому, але покупки в додатках, безумовно, викликали критику щодо пізніших епізодів Мертвого космосу, і тепер рішення творців повернутися до цього підходу може стати гарною новиною для шанувальники.

Продажі PlayStation 5 перевищують 10 мільйонів копій

Аїд отримав нагороду Developer Choice Awards за найкращу гру