in

Зростання продажів комп’ютерної версії Cyberpunk 2077 і позитивні відгуки про гру в Steam

У той час як продажі Cyberpunk 2077 в Steam зросли, а кількість позитивних коментарів зростає, президент CD Projekt зазначив, що якщо всі проблеми з Cyberpunk 2077 будуть усунені, цей ефект зафіксується як дуже хороша гра в пам’яті геймерів.

«Cyberpunk 2077 — наш найбільший, найамбітніший і, можливо, найскладніший проект за 27-річну історію CD Project», — пояснив він. Майже в кожному аспекті ми намагалися зробити крок вперед у цій грі; Як ми робили з кожною частиною серії ігор відьмака.

Запуск гри в новій серії несе з собою багато проблем і ризиків; Особливо якщо контур дуже складний. Ми відродили величезне, яскраве футуристичне місто під назвою «Нічне місто», де процвітають нелінійні історії персонажів. Ми пишаємося багатьма аспектами гри. Але, як відомо, справи йшли не так, як ми. Проте нам вдалося різко розширити знання людей по всьому світу про серіал «Кіберпанк». Ігровий світ, його персонажі та інші деталі, з яких складається Cyberpunk 2077, тепер мають прихильників скрізь.

Ми віримо, що в довгостроковій перспективі Cyberpunk 2077 буде сприйматися як дуже хороша гра. Як і інші наші ігри, продажі Cyberpunk 2077 триватимуть багато років. Обладнання буде міцнішим, і ми зробимо гру краще. Ми постійно працюємо над оновленнями; Також на консольній версії 9-го покоління. Звичайно, ми багато чого навчилися з випуску Cyberpunk 2077. Тому що нам було важко прийняти рішення про зміни; «Зміни, які зроблять нас кращими в майбутньому».

Пояснення виробника Hilo Infinity щодо затримки в режимі Coop в розділі історії

Half-Life 3, ймовірно, не будується