in

Розробник Hellblade 2 співпрацював з психіатрами.

Довгоочікуване продовження «Теорії ніндзя», «Сага про Сенуа: Пекельний клинок 2», готове заглибитися ще глибше в заплутані шари психіки Сенуа, яка вирушає на пошуки справедливості серед невблаганних пейзажів Острова вікінгів. Ця захоплююча подорож обіцяє дослідити складність неспокійного розуму Сенуа, де її внутрішні демони проявляються як відчутні перешкоди на її шляху.

Здійснюючи новаторський крок, Ninja Theory налагодила співпрацю з відомими експертами-психіатрами, зокрема видатним професором Бернардом Вольфом з Кембриджського університету та спеціальною командою з NHS Кембриджшира та Пітерборо. Разом вони прискіпливо досліджують нюанси психічного здоров’я, прагнучи достовірно зобразити психологічні труднощі Сенуа з чесністю та співчуттям.

Крім того, Ninja Theory розширила співпрацю, включивши в неї безцінні знання Фонду психічного здоров’я Recovery College East. Це партнерство підкреслює їхню непохитну прихильність до точності та співчуття, гарантуючи, що образ Сенуа справді резонує з тими, хто зазнав подібних проблем.

Дом Метьюз, далекоглядний керівник Ninja Theory, розмірковує про глибоку подорож відкриттів, яку розпочала ця співпраця. Те, що почалося як пошук знань, переросло в глибокий творчий обмін, що живиться чесністю та пристрастю їхніх співробітників. Завдяки цьому партнерству Ninja Theory не лише підвищує якість розвитку персонажів, створення світу та оповідання, але й сприяє глибшому розумінню та співчуттю до тяжкого становища Сенуа.

У той час як Senua’s Saga: Hellblade 2 готується захопити аудиторію по всьому світу, вона є свідченням сили співпраці та співпереживання в царині оповідання. З кожною ретельно продуманою деталлю Ninja Theory намагається висвітлити складність психічних захворювань, пропонуючи гравцям трансформаційну подорож, яка виходить за межі простих розваг.

ОГЛЯ Little Kitty Big City

Стала інформація про дату виходу Assassin’s Creed Shadows.