in

Розробник ігор Half-Life Alyx працює над новим проектом

Художник Олі Мосс, який працював над двома відомими іграми, Half-Life Alyx та Firewatch, опублікував свою фотографію у своєму Instagram, де працює над новими проектами.

Згідно з останніми новинами гри, Оллі Мосс, одна з художниць, які працювали над Half-Life Alyx, нещодавно оголосила у своєму дописі на своїй сторінці в Instagram, що працює над новим проектом. Ми бачимо його на посту з професійним фотоапаратом і, можливо, фотографуємо предмет у майстерні. В описі фотографії Мосс написав лише «Я не мертвий. “Я просто працюю [над новим проектом]”. Варто згадати, що Мосс не публікував пост на своїй сторінці в Instagram з червня минулого року, і це його перша публікація з тих пір.

Звичайно, новий пост Мосса не містить конкретної інформації про його новий проект. Хоча ім’я Мосса може бути невідомим багатьом гравцям, художник працював у кількох відомих студіях та над кількома відомими іграми. Вперше Мосс увійшов у сферу ігор у 2013 році. Тоді він приєднався до студії Campo Santo, до складу якої входили колишні розробники студії Telltale. Протягом трьох років роботи в Campo Santo він працював художнім керівником у Firewatch. Firewatch-це пригодницька гра, орієнтована на сюжети, яка була тоді високо оцінена як гравцями, так і критиками.

Тоді Мосс покинув Кампо -Санто у 2016 році. Звичайно, Valve купив Campo Santo у 2018 році, а Мосс приєднався до Volvo. Наразі невідомо, що він буде робити після того, як залишить посаду. Крім того, він приєднався до Half-Life Alyx після приєднання до Volvo. Huff Life Alex, остання частина популярної серії Huff Life, була випущена у Steam у 2020 році для платформ віртуальної реальності та отримала схвальні відгуки критиків.

Позовні дії проти ваших улюблених предметів серії GTA

Додано Microsoft Flight Simulator та кілька інших ігор до Xbox GamePass