in

Розглядається можливість мультиплатформенного випуску ексклюзивної гри для Xbox.

Під час нещодавнього подкасту Nate the Hate оприлюднив інсайдерську інформацію, яка вказує на те, що Microsoft розглядає можливість скасування ексклюзивності однієї зі своїх відомих ігор, колишнього претендента на звання «Гра року». Стратегічний крок технічного гіганта спрямований на розширення доступності гри шляхом розширення її присутності на ігровій системі конкурента, причому очікуваний анонс запланований на 2024 рік. Очікується, що нерозголошена назва, яку люблять як критики, так і шанувальники, викличе значне хвилювання після її відкриття, представляючи розумне бізнес-рішення для Microsoft.

Серед шанувальників поширені припущення, і багато хто вказує на Hi-Fi Rush від Tango Gameworks як на потенційного кандидата, враховуючи послужний список Microsoft щодо випуску таких ігор, як Ori, на Nintendo Switch. Заслуговує на увагу постійна відданість Microsoft підтримці кількох платформ, прикладом чого є випуск ігор Bethesda та Double Fine Studios на різних платформах, хоча статус ексклюзивності, як видно зі Starfield, залишається залежним від рішень, пов’язаних із серіями.

Розмірковуючи про оголошення 2019 року, Метт Ботті, президент Xbox Game Studios, наголосив на тонкому підході Microsoft до кросплатформних випусків. Він уточнив, що рішення про випуск ігор на PlayStation і Nintendo Switch оцінюються окремо для кожної серії, що підтверджує прагнення компанії адаптувати свою стратегію на основі унікальних характеристик і потенціалу кожної ігрової франшизи.

Є ймовірність, що багатокористувацький режим Horizon не буде доступний на PlayStation 5.

Розмір Princess Peach: Showtime остаточно визначено.