in

Ремейк Silent Hill 2 матиме нові бої та головоломки.

Команда Studio Bloober нещодавно оприлюднила детальні рендери та інформацію про довгоочікуваний ремейк Silent Hill 2. За словами розробників, хоча вони зберігають суть оригінальної історії недоторканою, вони доповнюють механіку ігрового процесу, щоб зробити її ще більш захоплюючою.

У рімейку Джеймс Сандерленд повертається як головний герой, досі звичайний хлопець, який стикається з жахливими випробуваннями. Але команда Bloober додала кілька нових поворотів до ігрового процесу, надаючи гравцям більше способів долати жахи, з якими вони стикаються.

Меттью Леннард, креативний директор ремейку Silent Hill 2, пояснив їхній підхід до бою: «Ми хотіли дати гравцям більше можливостей щодо того, як вони підходять до боїв. Ми дали Джеймсу нові інструменти для роботи, але ми зберегли це відчуття вразливості з оригінальної гри».

Однак вони не зупинилися лише на Джеймсі. Команда Bloober також оновила ворогів, створивши нові атаки та рухи спеціально для ремейку. Леннард сказав: «Оскільки ми підсилили Джеймса, нам також довелося трохи вдосконалити монстрів. Навіть якщо ви знаєте стару гру зсередини, ви опинитесь напоготові з цими новими ворогами».

І це не лише бойові дії, які змінюються. Головоломки, велика частина оригінального досвіду, отримують суміш старих улюблених і абсолютно нових головоломок. Команда Bloober знає, наскільки важливі ці головоломки, тому вони подбали про те, щоб вони були такими ж складними та захоплюючими в римейку.

Загалом, ремейк Silent Hill 2 виглядає як суміш знайомих страхів і нових захоплюючих поворотів, що неодмінно змусить як давніх шанувальників, так і новачків збентежитись.

Майбутня частина серії Fallout знаходиться в розробці.

Sony інвестувала в живу гру від творців Days Gone.