in

Реліз Nintendo Switch 2 запланований на пізнішу дату.

Останні події вказують на зсув у графіку Nintendo для довгоочікуваної Nintendo Switch 2. Початкові чутки вказували на те, що реліз відбудеться наприкінці 2024 року, але надійні джерела, зокрема Video Games Chronicle та Eurogamer, тепер повідомляють про затримку, що переносить запуск на перший квартал 2025 року. Повідомляється, що рішення про відкладення пов’язане із зобов’язанням Nintendo забезпечити нову консоль надійною лінійкою власних ігор.

Відомий інсайдер NateTheHate, який спочатку запропонував випуск у березні 2024 року, визнав затримку в нещодавньому твіті, хоча вплив на загальну стратегію запуску Nintendo залишається невизначеним. Ця затримка узгоджується з метою Nintendo представити Nintendo Switch 2 із захоплюючим набором ігор першої сторони, що потенційно змінить ігровий ландшафт на початку 2025 року.

Крім того, Феліпе Ліма з Universo Nintendo поділився в подкасті O X do Controle, що Nintendo має нерозголошені плани випуску кількох ігор на існуючій Nintendo Switch. Хоча конкретика обмежена, здається, увага зосереджена на проектах меншого масштабу. Підтверджені назви на 2024 рік включають Princess Peach: Showtime, Luigi’s Mansion 2 HD і ремейк Paper Mario: The Thousand-Year Door, що натякає на динамічний рік для ентузіастів Nintendo ще до того, як очікувана Nintendo Switch 2 дебютує на ринку.

Випуск Diablo 4 на Game Pass Core не планується.

Час випуску Fable був ненавмисно розкритий раніше запланованого.