in

Рекордні продажі понад мільйон копій більшості основних ігор PS5

У недавньому інтерв’ю Джим Райан оприлюднив нову статистику продажів найбільших творів, випущених для консолі PS5, яка показує, що більшість ігор побили рекорд у 1 мільйон копій.

Нещодавно Sony оголосила, що продажі PlayStation 5 перевищили рекордні 10 мільйонів одиниць, а це означає, що компанія досягла рекорду найшвидших продажів консолі в історії PlayStation. Але в продовження цієї новини була опублікована нова інформація про статус продажів найбільших ігор PS5, яка вказує на те, що більшість цих робіт перевищили один мільйон одиниць. Згідно зі статистичними даними, наведеними в інтерв’ю GamesIndustry, тепер ми знаємо, що Spider-Man: Майлз Моралес очолює список найбільш продаваних ігор на консолі, продавши 6,5 мільйонів одиниць.

Компанія Ratchet & Clank: Rift Apart, яку ми запустили минулого місяця, продала 1,1 мільйона одиниць. MLB Show 21 наразі займає 2 мільйони продажів, а Returnnal зареєструвала 560 000 проданих одиниць.

Виступаючи на веб -сайті, Джим Райан сказав, що рівень взаємодії користувачів із платформою PS5 знаходиться на найвищому рівні за всю історію продуктивності консолі Sony, і це вірно з усіх поглядів; “І з точки зору статистики MAU (кількість активних гравців щомісяця), або з точки зору того, скільки часу ці гравці витрачають на ігри. Обидва ці показники показують значне подвоєння діапазону випуску PS4. “Ми вже бачили зміщення цих рекордів”.

Microsoft припиняє підтримку Forza Motorsport 7

Колишній керівник компанії Sega приєднався до виробника серії Metal Slug