in

Реакція режисера оригінальної гри Dead Space на презентацію її ремейку

Через день після анонсу ремейку Dead Space розробники оригінальної версії висловили свою думку щодо римейку.

Вчора Глен Шофілд, відомий як режисер першої версії та головний творець серії Dead Space, опублікував свою думку щодо переробленої версії цієї класичної гри. Після окраїн та подій, що відбулися після закриття головної студії Dead Space компанією Electronic Arts у 2017 році, шанувальники хотіли побачити, як Скофілд відреагував на вступ.

Скофілд написав у своєму Twitter:

Режисура оригінальної версії Dead Space – один з найважливіших моїх кар’єр. Я дуже хочу побачити результат EA Motive Studio!

Незважаючи на те, що повідомлення, оприлюднене Скофілдом, є відносно коротким, шанувальники серіалу сподіваються, що особливого роздратування від оригінального творця гри щодо її реконструкції не виникне. Представлення рімейку Mafia минулого року викликало бурхливу реакцію режисера оригінальної версії, але, схоже, розробники римейку Dead Space наразі не стикаються з цими реакціями, і Скофілд має щасливі спогади про роботу над оригінальна версія.

Користувач Twitter також згадував у дописі про наявність Istrag та невеликого секретного пункту під назвою Scofield у тизері гри. В одній сцені на одній зі стін з’являється логотип під назвою Schofield Tools з назвою Глен Шофілд. Звичайно, цей логотип та кілька подібних плакатів існували і в попередніх іграх цієї серії, але їх включення до тизера про введення гри, ймовірно, стане сигналом до честі розробників Motive Studio головному творцю серії.

Після того, як Скофілд написав твіт, Twitter -акаунт Motive Studio відповів: “Ти відкрив нам дорогу, Гленн. “Ми також чекаємо на нові новини з протоколу Callisto”.

Відповідь, опублікована Motive Studio, стосується протоколу Clesto. Гра жахів на виживання, яка була представлена ​​під час The Game Awards 2020 минулого року, розробляється студією Stuffing Distance Studio під керівництвом Скофілда і відбувається у світі гри PlayerUnknown’s Battlegrounds. Інші розробники із закритої студії Visceral Games також співпрацюють зі Скофілдом над цим проектом, і в трейлері гри можна чітко визначити знакові елементи знаменитої серії Dead Space.

Крім того, Скофілд, ще один колишній співробітник Visual Games Studios, Стів Папуціс, відомий як один із режисерів серіалу, прокоментував ремейк: “Вітаю всіх членів команди Motive з представленням нової гри Dead Space . “Я сподіваюся, що вам сподобається працювати над цією грою так само, як і мені, і я з нетерпінням чекаю, щоб відчути її в день виходу”.

Сервери Tom Clancy’s Elite Squad припинять роботу цієї осені

На думку одного розробника ігор, перевага консольного твердотільного накопичувача PS5 над Xbox Series X