in

Розробник Middleland Games працює над новою роботою AAA

Ігрові студії Shadow of Mordor і Shadow of War наймають більше співробітників для нового проекту AAA.

Monolith Productions, розробник Middle-earth: Shadow of Mordor та його продовження, Middle-earth: Shadow of War, нещодавно оголосила про набір 21 нового людини; Від графічного дизайнера до інженера-програміста. Оголошення було розміщено на офіційному веб-сайті компанії з набору персоналу і показує, що Monolith збільшує свою готовність створити нову гру AAA, про яку ми не знаємо на даний момент.

Shadow of Mordor була випущена в 2014 році, щоб досягти несподіваного успіху. Реакція критиків на цю гру була дуже позитивною, а її статистика продажів перевершила очікування творців. Незважаючи на велику критику ідеї створення оригінальної гри, заснованої на легендах «Володаря кілець», ще до виходу гри Shadow of Mordor з часом стала популярною серед шанувальників. Гра була відома своїм стилем бою, схожим на Batman: Arkham, і механізмом стелс. Але найбільше вразила багатьох саме ігрова система Nemesis.

Система Nemesis дозволяє ворогам, яким вдалося вбити гравця, оновлюватися і ставати все більш складними для гравця, отримуючи нові можливості. Ця система може перетворити найслабших ворожих персонажів у потужний мікроавтобус, що значно підвищило азарт і чутливість бойової серії Monolith Productions про Середзем’я.

Нові образи Darksiders, ймовірно, пов’язані з продовженням цієї серії ігор

У League of Legends 180 мільйонів активних гравців