in

Підтвердження Oxenfree II: Втрачені сигнали для PlayStation 5

Хоча вважалося, що автономна гра Oxenfree II: Втрачені сигнали принаймні тимчасово монополізована ПК та Nintendo Switch, її реліз для PS4 та PS5 був підтверджений.

Independent Night School Studios, члени якої зараз працюють над Oxenfree II: Lost Signals, офіційно оголосила, що цей продукт буде доступний для ПК, Nintendo Switch, PlayStation 4 та PlayStation 5. Оскільки сьогодні окремий ігровий підрозділ PlayStation, очолюваний Шохі Йосідою, оприлюднив новини про різні ігрові приставки Indie Studios, ми раптом зрозуміли, що продовження Oxenfree буде доступне і для консольних геймерів Sony. Гра Oxenfree, продукт 2016 року, була випущена для різних платформ.

Райлі Пауерлі була представлена ​​як головна героїня оповідання «Оксенфірі II: Втрачені сигнали». Він виріс без матері в сім’ї та від батька, який був ветераном. Він пішов з місця свого народження і виріс, як тільки міг. З тих пір він переїжджає між різними роботами та різними містами, щоб знайти справжній життєвий шлях. Але через раптовий інцидент він був змушений повернутися до Камени.

Тепер він дослідник екології, який взагалі не займає високої посади на новій роботі. Ситуація в місті хаотична. В останні місяці городяни зазнали впливу аномальних електромагнітних хвиль; Хвилі, які руйнують електронні пристрої та радіосистеми у засідці.

Визначено дату відкриття Gamescom 2021

Великий шведський видавець Embracer Group оголосив вчора, що додав ще вісім європейських ігрових студій.