in

Продюсер Fatal Frame: Я сподіваюся, що з цієї серії буде створена нова гра

Продюсер Fatal Frame Кісуке Кікучі каже, що сподівається, що повторний випуск Fatal Frame: Maiden of Black Water приведе до нової гри в серії.

Нова версія ігрової серії Fatal Frame не випускалася багато років. Останній реліз Fatal Frame: Maiden of Black Water, випущений у 2014 році для консолі Wii U, має бути повторно випущений для поточних платформ цієї осені. Тепер творець Fital Frame висловив надію, що ця сонна ігрова серія знову прокинеться і насправді зробить її нову версію.

Кісуке Кікучі нещодавно дала інтерв’ю журналу Famitsu, яке було перекладено англійською мовою Nintendo Everything. Кікучі, як продюсер Fatal Frame, контролював створення ігор цієї серії. Він сподівається, що повторний випуск Maiden of Black Water зможе знову привернути увагу гравців та шанувальників до серіалу, а це призведе до створення нового фатального кадру. “Я сподіваюся, що це станеться”, – сказав Кікучі. Ми випускаємо цю гру (Діва Чорної Води) з нагоди 20 -річчя серії, і ми сподіваємось, що шанувальники скористаються цією можливістю і відчують її. “Ми дуже хочемо, щоб це привело до нової гри”.

Продовжуйте інвестувати EA у серію Star Wars Jedi: Fallen Order

Overwatch 2 може вийти пізніше, ніж очікувалося