in

Продовження Cyberpunk 2077 зараз активно розробляється.

Після бурхливого запуску Cyberpunk 2077 у 2022 році, позначеного технічними невдачами та проблемами з геймплеєм, CD Projekt Red наполегливо продовжувала вдосконалювати гру та тепер офіційно розпочала розробку її довгоочікуваного продовження. Випуск пакета розширення Phantom Liberty ще більше зміцнив репутацію Cyberpunk 2077, отримавши визнання за його вдосконалені функції повторного відстеження та затвердивши себе як еталон у сучасному ігровому ландшафті відкритого світу.

Незважаючи на труднощі, CD Projekt RED продовжував удосконалювати та розширювати досвід Cyberpunk 2077, кульмінацією якого став пакет розширення Phantom Liberty, який не лише вирішив існуючі проблеми, але й представив нові елементи, які резонували з базою гравців. Успіх цього пакета розширення підвищив очікування шанувальників від студії, що спонукало CD Projekt Red почати амбітну справу зі створенням Project Orion, довгоочікуваного продовження Cyberpunk 2077.

Розповідь про проект «Оріон» підживлюється оптимізмом і впевненістю, а Ігор Саржинський, режисер оповіді, висловлює тверду віру в здатність команди створити справді винятковий ігровий досвід. Центр розробки цього амбітного проекту розташований у бостонській філії CD Projekt, що ще більше підкреслює глобальну співпрацю та досвід.

Незважаючи на те, що реліз проекту «Оріон» ще не за горами, непохитний ентузіазм творців і прагнення до досконалості в поєднанні з успіхом пакета розширення Phantom Liberty, продажі якого були такими ж, як пакети доповнень Witcher 3, створили основу. для підвищеного очікування серед ігрової спільноти. Головна мета компанії — не тільки відповідати, але й перевершити очікування, що повторює настрої, які поділяють творці довгоочікуваної гри «Відьмак 4». Оскільки CD Projekt RED вирушає на незвідану територію, обіцянка справді фантастичного та новаторського ігрового досвіду стає великою, змушуючи шанувальників з нетерпінням чекати наступної глави саги Cyberpunk.

Unity зазнає значного скорочення робочої сили, що призводить до значної кількості звільнень.

ОГЛЯ Prince of Persia: The Lost Crown