in

Продовження продажів приголомшливої ​​Nintendo Switch у США

Протягом останнього місяця та відповідно до статистики та звітів про продажі консолей у жовтні цього року ми побачили, що Nintendo Switch змогла повернутися на перше місце в таблиці продажів. Тепер NPD Group опублікувала листопадовий звіт, в якому оголосила, що гібридна консоль Nintendo знову стала найбільш продаваною консоллю в Сполучених Штатах.

Цікавим в опублікованій статистиці є те, що Nintendo Switch досяг цього рейтингу, продавши більше одного мільйона одиниць у листопаді 2021 року. Оскільки аукціон Чорної п’ятниці в листопаді наближається до новорічних свят, ми бачимо чудові результати від Nintendo Switch; Саме тоді нещодавно була випущена OLED-модель консолі. Точніше, продажі Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite і Nintendo Switch OLED протягом листопада 2021 року на ринку США склали 1,13 мільйона одиниць.

Також було виявлено, що з цієї суми продажів 550 000 одиниць було продано лише під час тижня подяки, включаючи Чорну п’ятницю. Іншими словами, цього тижня, особливо Nintendo Switch, зміг стати найбільш продаваною ігровою консоллю серед інших конкурентів.

«Незважаючи на різноманітний список ігор і три консолі Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite і Nintendo Switch OLED, сімейство Nintendo має широкий спектр пропозицій та опцій для користувачів під час святкового сезону», — сказав генеральний директор Nintendo Даг Бузер. З приходом 2022 року та шостого року випуску Nintendo Switch ми спостерігаємо високий і високий попит на консолі.

Гра Banjo-Kazooie на Nintendo Switch онлайн

Mortal Kombat 11 та 8 інших ігор на шляху до ігрового процесу Xbox