in

Продаж 30 мільйонів копій Human: Fall Flat

Компанія No Brakes Games оголосила про продаж 30 мільйонів копій Human: Fall Flat, щоб відсвяткувати свій п’ятий день народження.

Безперечно, понад тридцять мільйонів копій Human: Fall Flat мали величезний успіх для її творців. Тепер No Brakes Games та Curve Digital опублікували відеоролик, в якому геймери та інші відомі інтернет-знаменитості відзначають успіх Human: Fall Flat. Генеральний директор No Brakes Games Studio, дякуючи шанувальникам, сказав, що гра Human: Fall Flat вийшла всього з восьми етапів і лише на одній платформі. Але з часом його розмістили на різноманітних платформах, і кількість етапів значно зросла.

Тепер у Human: Fall Flat є вісімнадцять етапів, тому, якщо вам цікаві платформи, наповнені головоломками на основі фізичної системи гри, спробуйте. 18 етап гри під назвою «Лабораторія» був створений компанією Buler і отримав приз у розмірі 10 000 доларів за її дизайн. У цій грі ви є контролером вібруючих персонажів, які вам доведеться з трудом переміщати і продумувати на складних шляхах і досягти місця призначення, опанувавши фізику ігрового процесу.

Продаж 6 мільйонів примірників “Детройту: Стань людиною”

Сервери Tom Clancy’s Elite Squad припинять роботу цієї осені