in

Продажі Resident Evil 4 Remake продовжують вражати.

У березні 2023 року довгоочікуваний Resident Evil 4 Remake дебютував на ігровій сцені, спочатку прикрашаючи платформи PlayStation 4, PlayStation 5 і Xbox Series X своєю приголомшливою присутністю. Незабаром після цього гра стала доступною для Xbox Series S і ПК, що обслуговує ширшу аудиторію ентузіастів survival horror. З плином місяців розвивалася історія успіху гри, оскільки Capcom з гордістю оголосила про монументальне досягнення: Resident Evil 4 Remake подолав визначний рубіж у сім мільйонів проданих копій по всьому світу.

Імпульс продажів Resident Evil 4 Remake ще більше зріс із появою золотої версії в лютому 2024 року. Це комплексне видання включало не лише базову гру, але й низку захоплюючих доповнень, щоб зацікавити як новачків, так і досвідчених ветеранів. Серед привабливих пропозицій були пакет доповнень Separate Ways, який надавав додаткову глибину оповіді, а також увесь пост-релізний вміст, як-от режим The Mercenaries, забезпечуючи незліченну кількість годин карколомного ігрового процесу. Крім того, гравців чекав Extra DLC Pack, який міг похвалитися безліччю варіантів налаштування, починаючи від варіантів стильного одягу до візуально приголомшливих фільтрів і аксесуарів.

Занурившись глибше в удосконалення золотої версії, гравці із задоволенням виявили безліч покращуваних функцій. Включення розкішного набору з двома видами зброї забезпечило гравцям стратегічну гнучкість, а можливість вибору оригінального саундтреку дозволила здійснити захоплюючу подорож доріжкою спогадів. Крім того, внутрішньоігрова карта скарбів виявилася безцінною для шукачів скарбів, проводячи їх крізь заплутані ландшафти в пошуках прихованих багатств.

Крім косметичних і додаткових доповнень, Resident Evil 4 Remake виділяється істотними покращеннями ігрового процесу. Відходячи від свого попередника, цей рімейк позбавився Quick Time Events, запропонувавши більш органічний і захоплюючий досвід. Крім того, запровадження нової механіки відхилення атаки дало гравцям змогу відбивати ворожі напади до неминучого зносу їх вірного ножа. Окрім цих нововведень, у грі реалізовано функції автоматичного збереження, що зменшує напругу від втраченого прогресу та підсилює відчуття терміновості в кожній зустрічі.

Коли гравці занурювалися глибше в темний і підступний світ Resident Evil 4 Remake, вони стикалися не тільки зі знайомими ворогами, але й з новими типами ворогів, які ховалися в тіні. Крім того, запровадження підмісій під назвою «Запити» додало рівнів складності та можливості повторного відтворення, змушуючи гравців орієнтуватися в небезпечних сценаріях і виходити переможцями, незважаючи на непереборні труднощі.

По суті, Resident Evil 4 Remake є свідченням міцної спадщини улюбленої франшизи, бездоганно поєднуючи ностальгічні елементи з інноваційною механікою ігрового процесу, щоб подарувати незабутні враження від жахів для майбутніх поколінь.

Серія ігор Ori перевищила позначку в 10 мільйонів проданих копій.

ОГЛЯ Highwater