in

Продажі Dragon’s Dogma 2 перевершили очікування, отримавши вражаючі цифри.

Незважаючи на початкові занепокоєння щодо впровадження платежів у додатку, Dragon’s Dogma 2 кинула виклик очікуванням завдяки приголомшливому успіху на ринку ігор. Остання RPG із відкритим світом від Capcom довела, що є комерційною потужністю, продавши понад 2,5 мільйона копій по всьому світу на різних ігрових платформах. Це вражаюче досягнення не тільки підкреслює популярність гри серед гравців, але й зміцнює визнання критиків серед ігрової спільноти.

Крім того, зіркова продуктивність Dragon’s Dogma 2 значно сприяла загальному успіху франшизи Dragon’s Dogma, а загальний обсяг продажів зараз перевищив знаменний рубіж у 10 мільйонів проданих копій. Це досягнення є свідченням незмінної привабливості та тривалої спадщини серіалу.

Тріумф гри виходить за рамки простих цифр продажів, про що свідчить її виняткова продуктивність на ключових ігрових ринках. У Сполученому Королівстві Dragon’s Dogma 2 стала найбільшим запуском нової гри, що ще більше зміцнило її статус культурного явища. Крім того, його друге місце в тижневому рейтингу фізичних продажів Японії підкреслює його популярність у світовому масштабі.

Щоб ще більше покращити ігровий досвід для гравців, Capcom нещодавно випустила комплексне оновлення для Dragon’s Dogma 2. Це оновлення представляє безліч нових функцій і вдосконалень, включаючи розширені опції для оптимізації частоти кадрів, передову технологію трасування променів і вдосконалення ефекти розмиття зображення. Ці доповнення не тільки підвищують візуальну точність гри, але й надають гравцям більше можливостей налаштування, щоб адаптувати свій досвід відповідно до своїх уподобань.

завдяки постійному успіху гри Capcom висловила зацікавленість у розширенні всесвіту Dragon’s Dogma 2 шляхом випуску пакета розширення. Прагнучи залучити пристрасну фанатську базу, компанія активно збирала відгуки та пропозиції щодо формування майбутнього франшизи. Цей спільний підхід гарантує, що Dragon’s Dogma 2 продовжує розвиватися та процвітати, пропонуючи гравцям нові та захоплюючі пригоди у великому світі, створеному далекоглядними розробниками Capcom.

Запуск Warzone Mobile складний, але оновлення спрямовані на покращення ігрового процесу.

Довгоочікуване доповнення Destiny 2 на порозі презентації.