in

Продажі незалежної гри Spiritfarer перевищили мільйон копій

Thunder Lotus Games, творець і видавець незалежної гри Spiritfarer, одночасно з випуском більш повної версії під назвою Spiritfarer: Farewell Edition заявив, що цю роботу придбали понад мільйон гравців. Оголошений продаж творцям Spiritfarer є безсумнівним успіхом; Особлива гра про смерть.

За цей час творці розширили контент Spiritfarer різними безкоштовними оновленнями, тим самим збільшивши кількість персонажів в історії. В результаті, якщо ви зараз перейдете до вищезгаданої сюжетної гри, ви, напевно, здивуєтеся, наскільки довго вона корисна для гри. Нещодавно творцям вдалося додати в гру новий острів і двох нових духів за допомогою нового оновлення. Процес створення контенту для Spiritfarer закінчився, тому вони назвали остаточну версію свого контенту Прощай.

Режисер Spiritfarer сказав, що його команда отримала любовний відгук до цього проекту, і всі дуже щасливі, що вони увійшли в життя такої кількості людей. Він каже, що члени студії Thunder Lotus Games розповідали в грі історії, які, на їхню думку, слід розповісти. В результаті створення гри допомогло їм рости. «Ми хочемо від усього серця подякувати всім уболівальникам за підтримку та за це особливе досягнення», – підсумував він.

Сем Лейк: Alan Wake 2 буде страшним і підійде для дорослої аудиторії

Випуск перших образів кулера Intel дванадцятого покоління