in

Великий шведський видавець Embracer Group оголосив вчора, що додав ще вісім європейських ігрових студій.

Великий шведський видавець Embracer Group вчора оголосив, що додав до свого списку активів ще вісім європейських ігрових студій.

В останніх новинах гри Embracer Group оголосила про купівлю ще восьми студій. Embracer Group AB, яка відома як власник великих видавців, таких як THQ Nordic та Saber Interactive, збільшила кількість власних студій у індустрії відеоігор до 70 шляхом залучення цих восьми компаній. Після завершення укладення контракту на 2,7 мільярда шведських крон (близько 313 мільйонів доларів США) працівники компанії у всьому світі досягнуть приголомшливих 8000.

Кожна з цих восьми студій, які переважно є невеликими та незалежними студіями, тепер працюватиме під егідою великих студій, що належать Ambriser. Ghost Ship Games, яка планує зняти шутер Deep Rock Galactic, тепер працюватиме зі шведською компанією Coffee Stain Studios, яка випустила попередню гру студії, для створення нових ігор. Студія Easy Trigger, також відома як творець двовимірної гри Huntdown, відтепер працюватиме як власна ігрова команда під наглядом видавця гри Coffee Stain Studios.

У сфері віртуальної реальності та ігор доповненої реальності Koch Media придбала право власності на Force Field Studios та групу розробників ігор Road 96 під назвою DigixArt. Американська компанія Saber Interactive також змогла придбати дві студії під час угоди. Slipgate Ironworks та ряд інших інді та міні-ігор, а також 3D Realms, виробник популярної серії Duke Nukem, яка зараз працює над шістьма новими проектами, тепер працюватимуть під егідою Cyber ​​Interactive.

Підтвердження Oxenfree II: Втрачені сигнали для PlayStation 5

Продовжуйте інвестувати EA у серію Star Wars Jedi: Fallen Order