in

Потенційні платинові досягнення Xbox

У останніх звітах стало відомо, що Microsoft планує запровадити функцію, відому як «Platinum Achievement». Здається, ця концепція відображає дуже популярну систему Sony «Platinum Trophy» на платформі PlayStation. По суті, якщо ця ідея реалізується, гравці, які успішно завершать усі досягнення для певної гри, отримають престижний платиновий значок, схожий на визнання, яке отримують геймери PlayStation за свої платинові досягнення.

Цю захоплюючу новину оприлюднив Джез Корден, один із ведучих «The Xbox Two», подкасту, присвяченого всьому Xbox. За словами Кордена, він мав розмову з менеджером Xbox під час Gamescom, під час якої обговорювалася можливість включення функції Platinum Achievement в екосистему Xbox. Хоча це не офіційне підтвердження, воно відкриває інтригуючі можливості для майбутнього системи досягнень Xbox.

Введення Platinum Achievements може бути частиною ширшого оновлення системи досягнень. Microsoft, схоже, досліджує різні способи вдосконалення цього основного аспекту ігор на своїй платформі, можливо, включаючи інші нові функції.

Якщо ця розробка відбудеться, це стане значним кроком вперед для геймерів Xbox. Платинове досягнення запропонує чудовий засіб, щоб помітно продемонструвати свою відданість і досвід у певній грі. Подібно до Platinum Trophies від PlayStation, він слугуватиме символом честі, візуальним відображенням усіх досягнень і очок, накопичених у певній грі.

Для геймерів це потенційне доповнення стане не лише джерелом особистої гордості, але й способом спілкування з іншими ентузіастами. Він забезпечує спільну мову досягнень, дозволяючи гравцям оцінювати та відзначати свої ігрові віхи в більших масштабах. Незалежно від того, чи є ви фахівцем, який прагне подолати всі випробування у своїх улюблених іграх, чи просто завзятим гравцем, який шукає нові способи отримати задоволення від гри, у світі ігор Xbox, що розвивається, варто спостерігати за перспективою Platinum Achievements. Як завжди, слідкуйте за подальшими оновленнями та офіційними повідомленнями від Microsoft щодо цієї захоплюючої розробки.

Майбутнє оновлення State of Decay 2 підвищує небезпеку гри

ОГЛЯ Valthirian Arc: Hero School Story 2