in

Позовні дії проти ваших улюблених предметів серії GTA

Знову з’являється нова новина про судові дії Tik To проти спільноти виробників популярної серії Grand Theft Auto.

За даними PC Gamer, за останні 3 роки Tik To змінив умови контракту, укладеного між спільнотою Madsazan та Rockstar у 2017 році через конфлікти щодо використання інструменту матеріалізації OpenIV, не інформуючи користувачів. Відповідно до цих змін, Tick To надає вам право припинити використання будь-якого нового вмісту, створеного користувачами, який будь-яким чином використовує будь-які з власних символів, літер та карт компанії відповідно до DMCA. Жодне з цих положень не було включено до заяви, опублікованої Rockstar у 2017 році, і це питання піддалося критиці з боку шанувальників та спільноти Мадсазану.

На початку цього року Tick To Interactive, відомий як власник Rockstar Games та серії Grand Theft Auto, подав до суду про видалення ремастеризованих версій Vice City та Grand Theft Auto 3, перероблених шанувальниками серіалу. Ці ігри, реконструйовані для нових платформ, не були дозволені до випуску через недотримання правил виготовлення матеріалів у ігрових двигунах Rockstar. Тепер, через кілька місяців, Tick To прийшов до найпопулярніших та більших речей у колекції, таких як проект Капітального ремонту Vice City. Цей матеріал приносить етапи та ігровий процес гри Weiss City до движка Rockstar RAGE, який використовувався для створення Grand Theft Auto V

Ще один із цих пунктів, відомий як GTA: Liberty City, для спільноти шанувальників переніс сюжетні етапи, персонажів та Liberty City загалом до двигуна, який використовується у Vice City. Вперше гра була випущена в 2005 році і була легко доступна для завантаження до минулого тижня. Інший з цих матеріалів, відомий як Vice Cry, замінив оригінальні файли Vice City кращими текстурами або текстурами. Але, мабуть, одним з найбільших відсутніх елементів є проект GTA: Underground, у якому творці об’єднують карту та середовище всіх ігор, запропонованих Rockstar, таких як три версії серії GTA, дві версії серії Manhunt та Bully. як єдину карту. І додайте багатокористувацькі битви до цієї веселої та популярної гри.

Існує багато припущень щодо того, чому Тік Ту вирішив обрати старіші версії GTA. Вік їх випуску є актуальним, а інші бачать причину нових обмежень компанії як ознаку зростаючого впливу та сили прийняття рішень Take -Дві Інтерактивні в управлінні Rockstar Games та політиці ставлення до спільнот підтримки ігор компанії.

Додана технологія AMD FSR до ПК -версії Resident Evil 8

Розробник ігор Half-Life Alyx працює над новим проектом