in

Перше велике оновлення Hades 2 додає нові території та ворогів.

Hades 2 почав працювати в ранньому доступі, привернувши майже втричі більше натовпу, ніж його попередник. Supergiant Games наполегливо працює, налаштовуючи ігровий процес за допомогою патчів, спрямованих на згладження бігу, стрімкості та збору ресурсів, а на горизонті є нові виправлення. Але вони націлені на щось більше — масштабне оновлення, яке обіцяє змінити гру протягом найближчих місяців.

За словами Грега Кесвіна, креативного натхненника Hades 2, їхня найближча мета полягає в тому, щоб приправити подорож меншими плямами, розгладити зморшки та покращити досвід для тих, хто вже занурений у світ гри. Однак, оскільки вони повертаються до створення цього колосального оновлення, очікуйте паузи в параді патчів до його урочистого відкриття.

Але що чекає це монументальне оновлення? Будьте готові до вихору нових локалізацій, супротивників і функцій, які обіцяють вдихнути нове життя в гру. Keswin натякає на процес, який включає не лише один капітальний ремонт, але серію патчів для точного налаштування та вдосконалення досвіду. З такими амбіціями не дивно, що Кесвін очікує, що гра залишиться в ранньому доступі принаймні до кінця 2024 року.

Отже, для шанувальників, які з нетерпінням чекають наступного розділу подорожі Hades 2, дорога може бути довгою, але обіцянка того, що чекає попереду, робить її вартою.

Реліз Ghost of Tsushima в Steam був дуже успішним.

Розпродаж The Manor Lords ще триває.