in

Перша інформація з гри НБА 2k22; Зміни в розділі перевізника

Студія Visual Concept отримала перші подробиці гри NBA 2K22.

У Visual Concept Studios нещодавно відбулася подія попереднього перегляду ігор NBA 2K22, під час якої вона отримала інформацію про нову версію симулятора баскетболу. Серед випадків, згаданих у цій події, можна згадати проблему надпорожнечі міста. Розділ міста в NBA 2K22 розроблений з використанням NPC та будівель початкового рівня для вирішення проблеми перенаселеності. Згідно з повідомленнями, вплив покупки через додаток на нові функції гри все ще очевидний. Крім того, згідно з інформацією, отриманою із згаданої події, неможливо сказати, чи застосовується вона у сфері покупок через додаток у грі чи ні.

Більшість змін у NBA 2K22 стосуються міста та носії гри. Для того, щоб зробити досвід максимально схожим з системою рольових ігрових етапів, у розділі ігрового носія ми зустрінемо менше кінематографічних сцен, ніж попередні версії. Натомість будівельники звернули увагу на те, щоб зробити місто більш живим та густонаселеним. Таким чином, у NBA 2K22 можна більше взаємодіяти з ігровими структурами, а NPC будуть присутні, щоб зробити доступними різні етапи гри.

Інші зміни, пов’язані з розділом перевізника, включають видалення Rockville (розділу, що стосується рок -гравців) з розділу перевізника. У сфері кар’єри гравець також може вільно торгувати за межами НБА, наприклад, користувач може створити власну лінію одягу або увійти в музику хіп-хопу.

Схоже, Visual Concept Studio зосереджується на розробці ігор як для консолей попереднього покоління, так і для нових PlayStation 5, серії Xbox X та нової серії Xbox S. Творці із захопленням розповідали про відмінності між попереднім поколінням та новим поколінням. Наприклад, користувач у розділі сусідства, присвяченому консолям попереднього покоління, не тільки не зіткнеться з громіздкими обмеженнями, але й зможе грати та досліджувати в таких місцях, як Єгипет. Крім того, схоже, що розробники ігор мають намір зосередитися на ігровому процесі гри, щоб версія попереднього покоління не виходила з версією нового покоління. Гравці також можуть перенести свої вдосконалення з версії попереднього покоління NBA 2K22 на версію наступного покоління.

Покажіть особливості ПК -версії Back 4 Blood у новому трейлері гри

Звіт про критичний стан Skull and Bones розробників ігор