in

Перезапуск Saints Row тепер доступний у Steam.

Перезавантаження Saints Row з’явилося в магазині Steam із захоплюючою тимчасовою знижкою, яка діє до кінця серпня. Ця насичена діями частина від Volition Studio спочатку була запущена на консолях і в Epic Games Store минулого року, а тепер вона прокладає шлях до ширшої аудиторії в Steam, знаменуючи кінець періоду ексклюзивності Epic Games Store.

Для геймерів, які бажають зануритися в цю оновлену серію, ціна стандартного видання значно знизилася, впавши з початкових $59,99 / £49,99 до зручних для гаманця $19,79 / £16,49 до 31 серпня.

Але це ще не все! Якщо вам хочеться більше вмісту Saints Row, подумайте про золоте видання, яке включає не лише базову гру, але й пакет розширення та набір Los Panteros American Muscle. Ціна цього видання була знижена з $89,99 до $29,69.

Для максимального досвіду від Saints Row також пропонується преміальна версія. Він охоплює все, починаючи з золотого видання, і додає оновлену версію Saints Row: The Third. Раніше його ціна становила 99,99 доларів США, а тепер доступна за привабливою ціною 32,99 доларів США.

Незважаючи на ажіотаж навколо випуску, перезапуск Saints Row отримав неоднозначні відгуки, наразі отримавши оцінку Metacritic від 61 до 65. Генеральний директор Embracer Group Ларс Вінгфорс висловив свої почуття щодо сприйняття гри, визнавши певне розчарування. Він заявив: «Особисто я очікував, що гру сприймуть краще. Вона була дуже суперечливою. Багато речей можна сказати про неї докладно; але, з одного боку, я радий бачити щастя багатьох уболівальників і гравців, а з іншого боку, мені сумно, що вболівальники цим не задоволені».

З цим запуском Steam і привабливими знижками настав вдалий час для гравців повернутися до світу Saints Row і на власні очі побачити, як це перезавантаження вимірює.

ОГЛЯ RED DEAD REDEMPTION AND UNDEADNIGHTMARE

Режисер Mortal Kombat дуже хоче створити файтинг Marvel проти DC.