in

Передплатники PlayStation Plus тепер можуть насолоджуватися демо-версією довгоочікуваної гри As Dusk Falls.

З моменту свого дебюту на PlayStation 4 і PlayStation 5, As Dusk Falls вітає гравців у свій світ з розпростертими обіймами, пропонуючи особливе задоволення виключно для підписників PlayStation Plus: безкоштовну демоверсію, щоб розпалити їхній апетит до пригод. Гра, яка спочатку викликала хвилю на платформах ПК і Xbox ще в липні 2022 року, поява гри на PlayStation була анонсована в грудні минулого року, обіцяючи використовувати весь потенціал останнього дива консолі від Sony, PlayStation 5.

Дія розгортається на тлі бурхливого 1998 року, коли сутінки майстерно переплітають долі двох сімей, запрошуючи гравців стати архітекторами їх спільної долі. З кожним вибором, який вони роблять, гравці впливають на розгортання розповіді, орієнтуючись на наслідки невдалого пограбування, затамувавши подих і гострий погляд на деталі. Поглиблюючись у історію, гравці отримують можливість формувати траєкторію подій, розкриваючи приховані істини та створюючи несподівані альянси.

Але на цьому подорож не закінчується. As Dusk Falls представляє режим для кількох гравців, який перетворює досвід оповідання на спільну справу, вміщуючи до 8 гравців, які прагнуть разом вирушити в цю оповідальну одіссею. За допомогою спеціальної програми гравці можуть легко подолати розрив між консолями та мобільними пристроями, об’єднавшись у своєму прагненні розгадати таємниці, які ховаються в них. У цьому спільному просторі зав’язується дружба, розпалюється суперництво та зміцнюються зв’язки, оскільки кожен гравець приносить свою унікальну точку зору на стіл, збагачуючи гобелен захоплюючого світу гри.

Final Fantasy 16 отримує захоплююче оновлення з новими захоплюючими функціями ігрового процесу

ОГЛЯ Ikonei Island: An Earthlock Adventure