in

Оголошено дату виходу “Країн чудес” Крихітної Тіни

Нещодавно з’явилася нова інформація про дату виходу “Країн чудес” Крихітної Тіни.

Раніше цього літа, під час E3 2021, Gearbox Studios офіційно оголосила про вихід «Країн чудес» Tiny Tina’s Wonderlands, нового спін-оф серії Borderlands. З тих пір більше ніякої інформації про Країни чудес Tiny Tina’s не було випущено, окрім вступного трейлера гри, який зосереджений на представленні її персонажів, але ми з’ясували, що гра вийде у 2022 році. Тепер, завдяки новій інформації, у нас є більш детальна інформація про дату виходу цієї гри.

Новий інтерактивний фінансовий звіт Take-Two підтверджує, що наразі країни чудес Крихітної Тіни мають вийти до кінця цього фінансового року. Точніше, фінансовий рік Take-Two закінчується в кінці березня 2022 року. Тож якщо Країни чудес Крихітної Тіни мають вийти у 2022 році та до кінця цього фінансового року, можна здогадуватися, що ця гра вийде між історією та релізом.

Хоча наразі є обмежене вікно для випуску Країн чудес Крихітної Тіни, ми ще не бачили ігрового процесу гри. Крім подробиць, які раніше надала про цю гру Gearbox Studio та люди, пов’язані з грою, жодного іншого вмісту гри не було опубліковано. Навіть трейлер до введення гри не мав ігрового процесу самої гри.

Все це означає, що в найближчі місяці Gearbox Studios неодмінно варто більше поговорити про Країни чудес Крихітної Тіни. Якщо ця гра дійсно вийде у першому кварталі наступного року, нам потрібно отримати більше інформації про цю гру восени та взимку. Якщо 2021 рік закінчиться, а ми ще не отримали нової інформації, ця гра, швидше за все, буде відкладена.

Activision Blizzard обіцяє покращити умови роботи компанії

Представляємо нову колекцію компанії 2K цього місяця