in

Оголошення дати виходу незалежної пісні Song of Iron

Остаточно визначено дату виходу Song of Iron, яка була створена у співпраці з Xbox.

Пісня про залізо, незалежну екшн-пригодницьку гру та бічну прокрутку, була створена Джо Вінтером у співпраці з ID @ Xbox. Згідно з останніми новинами, після кількох різних шоу остаточно визначено дату виходу “Залізної пісні”. Song of Iron вийде 31 серпня для Xbox X Series, Xbox S Series, Xbox One та ПК.

Пісня про залізо розповідає про подорож воїна до пошуку богів. Його мета – врятувати свій народ за допомогою богів і позбутися важкого тягаря відповідальності; Для досягнення цієї мети він повинен битися з різними людьми і монстрами. Також непогано знати, що ця гра базується на скандинавській міфології. Бойовик-пригода та сцени з прокруткою бічної пісні «Пісня про залізо» обіцяють захоплюючу гру. Гра, яка стане доступною для користувачів у недалекому майбутньому.

Song of Iron буде ексклюзивним для Xbox, однак про його реліз на Xbox Games поки не повідомляється. Творець гри “Пісня про залізо” у Twitter висловив зацікавленість у появі гри на “Xbox Game of Thrones”, і цілком ймовірно, що ця гра буде додана до постігри в майбутньому.

Скарга Французької асоціації інформатики проти Ubisoft

Навіть поради щодо оновлення твердотільного накопичувача консолі Steam Deck