in

На думку одного розробника ігор, перевага консольного твердотільного накопичувача PS5 над Xbox Series X

Мішель Джанноне, засновник Invaders Studios, сказав, що незважаючи на консолі восьмого покоління, тільки ексклюзивні монополії PlayStation 5 та Xbox будуть використовувати всю потужність цих консолей.

Хоча ми ще не досягли віку року консолей дев’ятого покоління, багатьом все одно цікаво спостерігати за політикою Sony та Microsoft щодо них. Як ви, напевно, прийшли до висновку, фокус Редмонда на зворотній сумісності та роботі між поколіннями завдяки його потужному та популярному геймплею, а натомість Sony намагається випустити та випустити чудові ексклюзивні ігри, такі як Horizon Forbidden West, нова версія God of Війна та Великий Турісмо 7.

На додаток до тих самих технологій, які використовуються в консолях PlayStation 5 та Xbox X, існують відмінності в їх апаратному забезпеченні. Серцем обох консолей є персоналізований процесор Zen 2; Процесор, який виконує покладені на нього завдання на консолі Microsoft з тактовою частотою 3,8 ГГц та на конкурентній консолі з частотою 3,5. Хоча це, здається, важить дещо важче на серії Xbox X з точки зору процесора, з іншого боку, швидкість і потужність твердотільного накопичувача, який використовується в PlayStation 5 з пропускною здатністю від 5,5 ГГц (вихідні дані) до 8 ГГц-9 ГГц (компактні дані ) Порівняно з пропускною здатністю 2,4 ГГц (вихідні дані) та 4,8 ГГц (стислі дані) серії Xbox X, це компенсує цю слабкість.

Реакція режисера оригінальної гри Dead Space на презентацію її ремейку

Клапан: Парова колода та вимикач шукають різну аудиторію