in

Наступна безкоштовна гра Epic Games Store: загадковий ефект

Цього разу, замість того, щоб оголосити назву своєї останньої безкоштовної гри, Epic Games вирішила представити її як “таємничу гру”.

Цього разу Epic Games відмовились від звичної рутини і замість того, щоб оголосити назву своєї наступної безкоштовної гри, вона лише оголосила, що цей ефект буде загадковою. Якою б не була таємнича гра, вона має замінити The Lion’s Song студії Mi’pu’mi Games Studios, яка залишатиметься безкоштовною до 20 травня. Левова пісня-це пригодницький сюжет, розгортається на початку ХХ століття. У цій грі ми приєднуємося до групи австрійських художників та вчених, і в кожному епізоді ми спостерігаємо внутрішню боротьбу кожного з цих людей за досягнення творчості.

Epic Games щотижня пропонує безкоштовну гру з моменту відкриття свого магазину в грудні 2018 року. У 2020 році вони випустили загалом 103 безкоштовні ігри на загальну суму 2407 доларів. Epic Games також стверджує, що користувачі магазину Epic Games Store минулого року завантажили понад 749 мільйонів копій безкоштовних ігор.

Epic витрачає десятки мільйонів доларів на приведення безкоштовних ігор до свого магазину, що є невеликою сумою у порівнянні з доходом компанії від Fortnite. Нещодавно також повідомлялося, що Epic Games запропонувала Sony випустити чотири-шість перших ігор у магазині Epic Games за 200 мільйонів доларів. Наразі невідомо, що він буде робити після того, як залишить посаду.

Огляд Resident Evil Village

Насолоджуйтесь грою Dark Alliance з дня її виходу на геймпаді Xbox