in

Насолоджуйтесь грою Dark Alliance з дня її виходу на геймпаді Xbox

Користувачі ігор зможуть відчути це на ПК, Xbox та мобільних пристроях після першого дня випуску Dark Alliance.

В останніх новинах гри ми дізналися, що Dark Alliance незабаром стане доступним на сервісі Xbox Game Pass. Цей курник-бройлер від третьої особи-одна з робіт, яка стане доступною для користувачів ігор Xbox з першого дня виходу. З 2 червня користувачі ПК, Xbox One, Xbox X Series, Xbox S Series та Xbox Game Cloud Service зможуть випробувати Dark Alliance.

Dark Alliance підтримує перехресну гру між ПК і Xbox, і ця функція буде доступна з першого дня виходу. Події цієї гри на чотирьох гравців відбуваються в районі Ісландії Дейл і налічують понад 30 монстрів зі світу Dungeons and Dragons. Гравці зможуть вибирати з чотирьох героїв з унікальними здібностями та рухами та насолоджуватися ігровим досвідом.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Dark Alliance, розробники Talk Games Studio щоп’ятниці показують частини ігрового процесу на YouTube та Twitter, і це триватиме до виходу гри. Це щотижневе шоу розпочнеться о 23:30 за тегеранським часом. Користувачам PlayStation 4 та PlayStation 5 не слід більше чекати, щоб відчути Dark Alliance

Наступна безкоштовна гра Epic Games Store: загадковий ефект

Послуга Stadia продовжує працювати