in

«Надії шанувальників зростають, оскільки припущення навколо випуску оновленої класичної версії: Red Dead Redemption повертається?»

Шановники культової гри «Red Dead Redemption» перебувають у захваті від останніх розробок у світі ігор. 15 червня цього року Виконавчий комітет Game Age Rating у Південній Кореї опублікував новий віковий рейтинг для визнаної критиками гри, спочатку випущеної для консолей PlayStation 3 і Xbox 360 ще в 2010 році. Цей шедевр Rockstar Games отримав високу оцінку критиків, отримавши вражаючий середній бал 95 зі 100 на Metacritic.

Недавні новини про оновлений віковий рейтинг для Red Dead Redemption викликали припущення серед ігрової спільноти, припускаючи можливість появи довгоочікуваної оновленої версії гри. Примітно, що оригінальні версії гри, DLC «Undead Nightmare» і видання «Game of the Year» раніше отримали вікову класифікацію в Південній Кореї.

Новий код вікової класифікації, призначений грі, — CC-NV-230615-001, де букви «NV» традиційно позначають консольні ігри, а «NP» — ігри для ПК. Однак важливо мати на увазі, що наявність «NV» у класифікаційному коді не обов’язково виключає можливість випуску ПК. У минулому численні ігри з класифікацією «NV» у Південній Кореї зрештою були випущені для ПК, так само як ігри з кодами класифікації «NP» потрапили на консолі.

Оскільки хвилювання зростає серед шанувальників, які прагнуть відчути пригоди Дикого Заходу в розширеній та оновленій формі, Rockstar Games ще не надала офіційної відповіді щодо класифікації нового віку. Тим не менш, новий рейтинг, безсумнівно, відновив надію для гравців у всьому світі, оскільки вони очікують потенційного повернення Red Dead Redemption у оновленому та візуально приголомшливому виданні для сучасних ігрових платформ. Оскільки ми очікуємо подальших новин та офіційного підтвердження від Rockstar Games, перспектива знову пережити епічну історію про Джона Марстона та його пригоди на американському кордоні з кожним днем стає все більш спокусливою.

Керівник PlayStation відвідує ікону ігор Хідео Кодзіма для майбутнього проекту

ОГЛЯ Harmony: The Fall of Reverie