in

Можливість створення більш просунутих версій Steam Deck у майбутньому

Valve каже, що Steam Deck відтепер готова до майбутнього. Але не виключено, що через кілька років будуть випущені інші версії.

Ніхто не очікує, що Steam Deck буде настільки потужним, як ПК. Але як портативний ігровий ПК, не можна заперечувати, що цей пристрій має значне обладнання. Але технології з часом постійно розвиваються, і навіть найпотужніші системи не повністю оновлюються через кілька місяців. Навіть незважаючи на те, що в Steam Deck є не тільки можливість грати в будь -які відеоігри, але і постійно зберігається мінімум прошивки та роздільної здатності виводу.

Кожна відеоігра 2021 року, протестована компанією Volvo, безперебійно працює на палубі Steam. Компанія вважає, що всі види розробляються ігор хочуть працювати на різних платформах з високою прошивкою та роздільною здатністю. В результаті, коли вони намагаються запускати їх з роздільною здатністю 800P і 30 кадрів в секунду на палубі Steam, вони стають так званими DownScale, що у них більше не вистачає апаратного забезпечення для їх запуску.

Аналогічна продуктивність твердотільних накопичувачів четвертого покоління з внутрішньою пам’яттю PS5

Можливість створення гри The Outer Worlds 2 з Unreal Engine 5