in

Можливість полегшення режимів в переробці Dead Space

За словами креативного директора Dead Space Reconstruction, ця робота, ймовірно, буде досвідченою для різних груп гравців через різні режими доступу.

Минув деякий час з моменту представлення ремастеризованої версії Dead Space, ми знову бачимо цю роботу у верхній частині новин ігрової індустрії. Нещодавно, під час останніх новин гри та після інтерв’ю Романа Кампуса Оріоли (креативного директора) та Філіпа Дюшарема (старшого продюсера) цієї роботи з веб -сайтом IGN, ми бачимо, що різні новини та інформація про реконструкцію Мертвого космосу транслюються в форма щоденних новин для геймерів. Під час інтерв’ю Оріола, розповівши про апаратну допомогу 9 -го покоління, щоб забезпечити більш важкий і потужний досвід, ніж світ Dead Space, згадав, що в грі є елементи, які дозволять більшій кількості людей відчути досвід Dead Space Remix.. Оріола каже:

“Що дуже важливо для нас, а 12 років тому в оригінальній версії не було DeadSpace, це наявність різних способів для різних людей грати в DeadSpace. “Усі ці варіанти” доступності “важливі для нас, оскільки дозволяють виконувати нашу роботу ширшій спільноті, якій раніше, можливо, не вдалося досягти досвіду Мертвого Космосу”.

Поки що не зрозуміло, що мається на увазі під “різними режимами доступності”. Але зрозуміло, що команда розробників ігор має намір зробити досвід Dead Space доступним для великої кількості аудиторій, створивши ситуації, які, ймовірно, полегшать гру, що, у свою чергу, збільшить продажі гри. Рімейк DeadSpace вийде у серії Xbox X, Xbox S Series, PlayStation 5 та ПК у невизначену дату.

Колишній генеральний директор PlayStation висловлює стурбованість з приводу придбання студії

Дата виходу пакета розширень The Siege of Paris для Assassin’s Creed Valhalla