in

Майбутнє оновлення State of Decay 2 підвищує небезпеку гри

Близько п’яти з половиною років тому Undead Labs запустили State of Decay 2, пропонуючи досвід виживання зомбі у відкритому світі, де гравці можуть створювати бази та створювати спільноти. Тепер розробник продовжує підтримувати гру з новим оновленням.

Оновлення Curveball, яке має вийти 18 вересня, обіцяє зробити гру ще більш хаотичною та небезпечною. Він представляє випадкові події, які можуть бути як складними, так і корисними для гравців. Ці події діляться на три категорії: основні, другорядні та повторювані, кожна з яких впливає на умови гравця, базу, мешканців і поведінку зомбі. Рівень складності залишається невідомим, поки гравці не зіткнуться з кожним завданням».

Тепер, через півдесятка років, здається, що розробник ще не готовий попрощатися з State of Decay 2. Undead Labs готується до випуску значного оновлення для гри, відомого як оновлення Curveball. Це оновлення, яке планується запустити 18 вересня цього року, тестується з липня, і тепер воно готується до розповсюдження по всьому світу. З ним приходить безліч змін і вдосконалень, які обіцяють змінити ігровий досвід.

Як було натякано в дописі в блозі Undead Labs ще в липні, оновлення Curveball розроблено, щоб внести нову порцію хаосу та небезпеки в і без того небезпечний світ State of Decay 2. Як це досягається? Введенням масиву випадкових подій, які можуть статися під час гри. Ці події, хоч і непередбачувані, можуть бути як складними, так і корисними.

Зіткнувшись із цими випадковими подіями, гравці знайдуть тонкий баланс. З одного боку, ці події можуть бути справді важкими, піддаючи випробуванню ваші навички виживання. З іншого боку, вони містять потенціал для цінних винагород, спонукаючи гравців вирішувати виклики безпосередньо. Заковика? Рівень складності для кожної події залишається оповитим невизначеністю, доки ви не зіткнетеся з нею.

Ці випадкові події поділяються на три типи: основні, другорядні та повторювані. Кожен тип має свій унікальний набір проблем і наслідків. Для гравців це означає, що немає двох однакових подій, що тримає їх напоготові та гарантує, що кожна зустріч стане новим досвідом.

ОГЛЯ Lil Gator Game

Потенційні платинові досягнення Xbox