in

Майбутнє оновлення Cyberpunk 2077 має вийти незабаром.

У нещодавній розробці CD Projekt RED представила довгоочікуваний пакет розширення Phantom Liberty для Cyberpunk 2077, демонструючи свою відданість покращенню досвіду гри. Однак на цьому їхнє прагнення вдосконалювати та вдосконалювати гру не закінчується. Студія офіційно оголосила про неминучий випуск оновлення 2.02, метою якого є усунення кількох критичних проблем, які вплинули на гравців.

Одним із помітних виправлень у цьому майбутньому оновленні є вирішення давньої проблеми, через яку головний герой гри, Ві, несподівано загинув після того, як сів у машину Деламейна під час місії «Шлях Слави». Ця проблема деякий час засмучувала гравців, і її вирішення стане полегшенням для багатьох.

Крім того, оновлення 2.02 також вирішує проблему закриття входу в Black Sapphire у місії Run This Town, забезпечуючи плавніший і приємніший ігровий процес.

Ще одна важлива проблема, розглянута в цьому оновленні, — це знецінення кіберпрограми до рівня 1 після оновлення гри до версії 2.01. Такі технічні збої можуть значно вплинути на задоволення від гри, і CD Projekt RED прагне усунути такі перешкоди.

Крім того, оновлення 2.02 бере на себе завдання виправити невідому проблему, пов’язану з розвитком навичок. Студія прагне забезпечити безперебійний розвиток персонажа та розвиток навичок у грі, забезпечуючи гравцям постійний і задовільний ігровий досвід.

Баланс є важливим у будь-якій грі, і майбутнє оновлення не нехтує цим аспектом. Таймер шпигунських місій буде налаштовано, щоб покращити рівновагу ігрового процесу, що зробить ці місії більш захоплюючими та складними.

Незважаючи на всі зусилля, CD Projekt RED визнає наявність проблеми з подарунками перед покупкою на консолях Xbox Series X і Xbox Series S. Вони запевнили гравців, що активно співпрацюють з Microsoft, щоб визначити першопричину цієї проблеми та вирішать її. якнайшвидше, демонструючи свою відданість задоволенню клієнтів.

Підсумовуючи, відданість CD Projekt RED вдосконаленню та доопрацюванню Cyberpunk 2077 залишається непохитною. Оновлення 2.02 вирішує кілька важливих проблем, які заважали грі, забезпечуючи плавнішу та приємнішу роботу для гравців. Відданість студії вирішенню цих проблем і співпраця з постачальниками платформ, такими як Microsoft, демонструє їхнє прагнення забезпечити першокласний ігровий досвід.

Вивчення можливості запуску гри Pentiment на комутаторі Nintendo.

ОГЛЯ Harmony’s Odyssey