in

Можливість обману людей назавжди заборонена у всіх іграх Call of Duty

Activision змінила політику використання ігор Call of Duty, і за новими правилами шахраї можуть бути позбавлені досвіду всіх минулих, теперішніх і майбутніх ігор цієї серії.

Team Ricochet, підрозділ Activision, який відстежує та контролює фальшивомонетників у серії Call of Duty, опублікував новий пост на сайті цієї популярної серії шутерів. Учасники команди пояснюють, що впроваджують нові способи та заходи боротьби з шахрайством, і у зв’язку з цим модернізували технологію боротьби з шахрайством. Правила Call of Duty: Vanguard тепер змінилися. Згідно з новою політикою, шахраї в певних випадках можуть бути назавжди виключені з усієї серії Call of Duty, включаючи минулі, теперішні та майбутні ігри серії.

У листі пояснюється, що назавжди блокуватимуться лише акаунти тих, хто «серйозно порушує правила безпеки гри або багаторазово повторює свою незаконну роботу і, наприклад, вчиняє серйозне шахрайство в грі». Крім того, гравці, які намагаються «сховатися, змінитися чи сховатися за обличчям іншої людини» або за своїм типом платформи, назавжди втратять доступ до Call of Duty. Звісно, ​​для інших шахраїв все-таки є більш легкі штрафи, і залежно від того, наскільки людина порушила правила, вони можуть бути відсторонені від 48 годин до двох тижнів і більше, після чого можна грати. Повертатися.

Activision вже давно говорить, що система боротьби з шахрайством Ricochet протистоїть шахраям різними способами. Наприклад, з’явилися нові периферійні пристрої, які відстежують дані з серверів і виявляють шахрайство. Система також покращила процес розслідування шахрайства та боротьби з шахрайськими обліковими записами, а також покращила безпеку облікових записів користувачів. На додаток до вдосконалення серверів Activision випустить драйвер рівня ядра (ядро операційної системи, яке контролює всі її компоненти) для ПК-версії ігор Call of Duty, який допомагає виявляти шахраїв і підвищувати безпеку сервера. Цей драйвер має бути випущений разом із оновленням Pacific Call of Duty: Warzone.

Листопад Анонс нових ігор Xbox Gamepass

Купуйте чудові ігри за півціни в PlayStation Store у Чорну п’ятницю