in

Можливість для Капітана Америки та Індіани Джонса в Call of Duty: Vanguard

Майнери даних стверджують, що знайшли докази присутності двох популярних персонажів Disney у ігрових файлах Call of Duty: Vanguard і що зображення, які ви бачите нижче, повинні бути розміщені в магазині операторів гри. Крім того, VGC випустила інші твори мистецтва, в яких зображені персонажі Капітана Америки, супергероя Marvel та Індіани Джонса, популярного героя серіалу про Індіана Джонса, який знову, як кажуть, був витягнутий з файлів ігор і належить до карт гравців. .

Історії цих двох персонажів, обидва належать Disney, добре вписуються в хроніку нової гри Call of Duty і можуть стати захоплюючим кросовером для гравців. Історії розгортаються навколо походження Капітана Америки і, загалом, усіх пригод Індіани Джонса під час Другої світової війни. З іншого боку, в останніх кількох іграх Call of Duty ми бачили, як Activision намагається рухатися далі з різними голлівудськими серіалами.

На початку цього року на карті Warzon Verdansk 1984 року з’явилися герої Джона Маккліна з фільмів «Steep to Die» та Джона Рембо. Поки що Activision не привіз суддю Дреда в Warzone цього літа у співпраці з Rebellion Developments. Крім того, персонажі з «Крик», «Пила» та «Техаська різанина бензопилою» були додані в гру в таких програмах, як подія на Хеллоуїн.

Графік випуску пакету розширення для Back 4 Blood

Реліз Steam Deck перенесено на 2022 рік