in

Кріштіану Роналду вклав 40 мільйонів доларів у футбольну відеогру.

Здійснюючи новаторський крок, Кріштіану Роналду, культова футбольна зірка, яка наближається до вершини своєї видатної кар’єри, вклав значні 40 мільйонів доларів у гру UFL. Цей футбольний симулятор, розроблений студією Strikerz, став серйозним суперником у галузі, де історично домінували такі гіганти, як Electronic Arts і Konami.

Гра UFL привернула увагу своїм інноваційним підходом, який обіцяє революційний ігровий процес, орієнтований на навички. Час інвестицій Роналду узгоджується з його переходом на пізніші етапи його футбольного шляху, що вказує на гостру зацікавленість у формуванні майбутнього спорту в цифровій сфері.

Смілива пропозиція гри UFL пропонувати свіжий погляд на футбольну симуляцію, у поєднанні з фінансовою підтримкою Роналду, позиціонує її як потенційну кардинально змінну гру в ігровому ландшафті. Очікується, що участь Роналду, як однієї з найвпливовіших фігур у світовому футболі, не лише підвищить конкурентоспроможність гри, але й принесе новий рівень автентичності та захвату у віртуальний футбольний досвід.

Крім його майстерності на полі, приголомшливі підписники Роналду в соціальних мережах, які можуть похвалитися понад 614 мільйонами підписників в Instagram, ще більше підсилюють потенційний вплив цих інвестицій. Стратегічне узгодження між брендом Роналду та грою UFL створює симбіотичні стосунки, які можуть підняти гру до безпрецедентного рівня успіху.

У заяві для преси Роналду висловив свій ентузіазм щодо проекту, підтвердивши свою віру в те, що гра UFL готова стати новатором у наступному поколінні футбольних симуляторів. Це стратегічне партнерство між легендою футболу та інноваційними розробниками ігор закладає основу для захоплюючої еволюції у сфері віртуальних спортивних розваг.

Ігрові сервери Crew буде остаточно припинено.

ОГЛЯ Detective Stella Porta Case