in

Користувачі Game Pass прийняли Diablo 4 з розпростертими обіймами.

Після придбання компанією Microsoft Activision Blizzard, стратегічного кроку, який змінив ігровий ландшафт, почався процес інтеграції величезної бібліотеки ігор Activision Blizzard у службу Game Pass. Ця ініціатива привернула значну увагу, особливо з нещодавнім додаванням Diablo 4 до лінійки Game Pass, що ознаменувало початок нової ери для користувачів Xbox.

Вплив такої інтеграції швидко відчувся, і Xbox стала головним місцем для захоплюючих ігор. Глава Xbox Сара Бонд розповіла про цю зміну в електронному листі співробітникам, натякаючи на вражаючий прогрес, досягнутий до цього часу. Вона підкреслила ключову роль, яку зіграло включення ігор Activision Blizzard в Game Pass, підкресливши нову популярність Xbox в ігровій спільноті.

Цей стратегічний маневр не тільки зміцнив позицію Xbox як провідної компанії в ігровій індустрії, але й проклав шлях до захоплюючого майбутнього, де передплатники Game Pass матимуть доступ до великої кількості найвищих ігор. У міру того як інтеграція триває та ігровий ландшафт розвивається, бачення Microsoft щодо надання неперевершеного ігрового досвіду гравцям у всьому світі неухильно втілюється в життя.

Lara Croft завоювала своє місце як одна з найвідоміших фігур в іграх.

Облікові записи 27 000 користувачів Call of Duty були призупинені.