in

Колишній керівник компанії Sega приєднався до виробника серії Metal Slug

Колишній генеральний директор Sega Кендзі Мацубара приєднався до компанії на посаді генерального директора таких ігор, як Metal Slug та King of Fighters.

Японська компанія SNK оголосила вчора, що Кендзі Мацубара, колишній президент Sega, приєднається до компанії на посаді генерального директора з 1 серпня. За роки роботи в Sega з 2014 року Мацубара працював головним технічним директором, головним операційним директором і три роки виконував обов’язки генерального директора японського видавництва. Рівно рік тому, 31 липня 2020 року, Мацубара оголосила про розставання з компанією Sega з особистих причин. Крім Sega, Мацубара протягом 9 років була директором ще двох великих японських видавців, а саме відомої компанії Temco Koei та азіатського відділення міжнародного видавця мобільних ігор Zynga.

У заяві, опублікованій компанією SNK, чудовий досвід Мацубари у провідних проектах з розробки відеоігор був названий однією з причин, чому Асанакі прагнув залучити його. Згідно з заявою, досвід Мацубари в управлінні ігровими та рекламними командами в Японії та в усьому світі переконав компанію обрати його новим генеральним директором компанії. Деякі аналітики вважають, що SNK прагне розширити свій товарний ринок на міжнародні ринки, а досвід Мацубари у створенні ігор на смак західних геймерів разом із задоволенням японських уболівальників є однією з основних причин його залучення.

Рекордні продажі понад мільйон копій більшості основних ігор PS5

Жозе Моурінью різко критикує Fortnite