in

Керівник PlayStation відвідує ікону ігор Хідео Кодзіма для майбутнього проекту

Це не рідкість, коли високопоставлені керівники PlayStation відвідують свої основні команди по всьому світу, забезпечуючи плавний прогрес у поточних проектах. Нещодавно глава PlayStation мав помітну зустріч з Kojima Productions, відомою студією розробки ігор. Хоча Kojima Productions не є основним розробником під керівництвом Sony, їх довгоочікувана нова гра, Death Stranding 2, буде опублікована Sony, що зробить цей візит важливою подією.

Метою візиту Джима Раяна до студії, ймовірно, був нагляд за процесом розробки Death Stranding 2. На даний момент подробиць про гру залишається відносно мало. Гру було офіційно анонсовано півроку тому, і відтоді шанувальники з нетерпінням чекали подальшої інформації. Ажіотаж навколо проекту посилився після підтвердження повернення таких відомих акторів, як Норман Рідус, Лі Сейду та Трой Бейкер. Крім того, останнє додавання Ель Феннінг до акторського складу викликало цікавість, хоча її роль у продовженні залишається оповитою таємницею.

Оскільки ігрове співтовариство з нетерпінням чекає нових оновлень щодо Death Stranding 2, візит Джима Раяна до Kojima Productions є багатообіцяючим знаком відданості Sony підтримці та наданню виняткових ігрових вражень. З Хідео Кодзімою на чолі, відомому своїм мистецьким баченням і фантастичними оповіданнями, Death Stranding 2 має потенціал, щоб знову захопити гравців своїм унікальним і захоплюючим геймплеєм. У міру розробки фанати можуть очікувати нових відкриттів про сюжетну лінію гри, механіку та роль, яку Ель Фаннінг зіграє в цьому довгоочікуваному продовженні.

ОГЛЯ Little Friends: Puppy Island

«Надії шанувальників зростають, оскільки припущення навколо випуску оновленої класичної версії: Red Dead Redemption повертається?»