in

Звіт про критичний стан Skull and Bones розробників ігор

Котако нещодавно взяв інтерв’ю у 20 нинішніх і колишніх розробників Skull and Bones і опублікував звіт, який показує, наскільки важко було створити гру.

На даний момент вже не секрет, що процес розробки ігор Skull and Bones не пішов згідно планів Ubisoft. Ця гра, вперше представлена ​​в 2017 році, кілька разів затримувалася і була відновлена ​​з нуля. Деякий час тому навіть повідомлялося, що Х’юс Рікьор, директор сингапурської студії Ubisoft, яка відповідає за створення Scandal & Bones, був звільнений через аморальні звинувачення та створення токсичної атмосфери в студії. Звичайно, Ubisoft заявила два місяці тому, що команда розробників ігор “досягла хорошого прогресу за останні 12 місяців”.

Тим не менш, веб -сайт Kotako нещодавно опублікував звіт, який малює більш темну картину етапів розвитку Scull and Bones. «Череп і кістки» будується майже вісім років і коштує Ubisoft досі 120 мільйонів доларів, і ця кількість продовжує зростати. Також сказано, що ця гра спочатку була призначена для багатокористувацької частини для Assassin’s Creed 4: Black Flag і буде додана до гри як додатковий пакет.

Насправді Skull and Bones мав стати спін-оффом гри Black Flag Infinite у стилі MMO. Однак різні джерела, знайомі з розвитком гри, розповідали Kotako, що ідеї розробників щодо Scul та Bones кілька разів змінювалися на етапі попереднього виробництва. Джерела кажуть, що гра спочатку мала відбутися на Карибах, а пізніше в Індійському океані. Потім творці вирішили перенести гру у світ фантазій під назвою Гіперборея, який може зайняти кілька тижнів, щоб завершити багатокористувацьку битву.

Ubisoft витратив багато часу на мозковий штурм над Skull and Bones, і жодна з цих ідей не втілилася в життя. Саме тоді вони вирішили зосередити гру на битві між кораблями. У зв’язку з цим вони розробили ворогів, які контролюються штучним інтелектом у грі, і хотіли бути більш схожими на вижив, як Rust, Scale та Bones. Тоді в 2020 році робота над грою розпочалася спочатку. Кажуть навіть, що версія Skull and Bones, над якою зараз працює Ubisoft, відрізняється від версії 2020 року.

“Ніхто не хоче визнати, що вони (Ubisoft) погано в цьому випадку”, – каже один із розробників Skull and Bones. “Ця гра, як і американські банки, є настільки важливою для Ubisoft, що її не можна визнати невдалою”. (Наведена вище аналогія з американськими банками полягає в тому, що деякі великі банки в країні, банкрутство яких буде катастрофічним для національної економіки, повинні бути підтримані урядом США, якщо вони досягнуть межі банкрутства). “Якби Skull and Bones був конкурентом компанії, його було б уже 10 разів скасовано”, – каже інший колишній розробник ігор.

Перша інформація з гри НБА 2k22; Зміни в розділі перевізника

Початок літніх знижок у PlayStation Store