in

Зараз триває розробка гри Metro 4.

Під час нещодавнього заходу Sony State of Play Vertigo Games і Deep Silver представили гру віртуальної реальності «Metro Awakening», шутер від першої особи, розроблений як приквел Metro 2033. Deep Silver тепер офіційно підтвердив, що наступна велика частина Metro Серія розробляється оригінальною студією Studio 4A Games.

У прес-релізі, який збігся з оголошенням про Metro Awakening, Deep Silver підтвердив, що Studio 4A Games очолить розробку четвертого видання серії Metro як окремого проекту. Кілька років тому Studio 4A Games вже анонсувала створення нової частини для ПК, PlayStation 5, Xbox Series X і Xbox Series S.

У січні минулого року Studio 4A Games повідомила, що триваючий конфлікт між Україною та Росією суттєво вплине на Metro 4, наповнивши гру політичними та антивоєнними посилами. Звіти, які з’явилися наприкінці 2023 року, свідчать про те, що в гру вже можна грати, натякаючи на потенційний випуск у 2024 році. Тепер шанувальники з нетерпінням чекають офіційних оновлень від розробника та його видавничої компанії, щоб отримати додаткові відомості про довгоочікувану гру.

Anticipate the debut trailer release for Assassin’s Creed Red.

Стала відома дата запуску дев’ятого сезону Overwatch 2.