in

Зараз розробник NBA 2K створює нову гру FIFA.

Після того, як Electronic Arts попрощалася зі своїм давнім партнерством з FIFA, вийшла на нову територію, представивши серію EA Sports FC. Остання частина, EA Sports FC 24, затьмарила свою попередницю FIFA 23, захопивши ігрову спільноту своїм захоплюючим ігровим процесом, залучивши приголомшливі 11,3 мільйона гравців.

Тим не менш, сейсмічний зсув з’являється на горизонті з нещодавнім відкриттям користувача Twitter mohplay_inc. З великою помпою вони оголосили, що компанія 2K, відома своєю серією NBA 2K, уклала угоду з FIFA щодо створення та запуску FIFA 2K25. Обіцяючи з’явитися на прилавках до Чемпіонату світу 2026 року, це оголошення сколихнуло ігрову сферу, розпаливши палке очікування серед любителів футболу по всьому світу.

Хоча новини залишаються непідтвердженими, чутки в ігровій індустрії, особливо від надійної Insider Gaming, підтверджують чутки. Якщо ця співпраця між FIFA та 2K буде обґрунтованою, вона може ознаменувати нову еру, розширивши ігровий репертуар 2K за межі паркетних баскетбольних майданчиків до розлогих футбольних полів, обіцяючи захоплююче поєднання таланту та технологій.

PlayStation зміщує фокус на оповідання історій замість графіки.

Skull and Bones безкоштовно на тиждень