in

Зараз розробкою Control 2 займається провідний дизайнер Alan Wake 2.

Студія Remedy підтримує успіх Alan Wake 2, отримавши вісім номінацій на Game Awards 2023. Оскільки фанати з нетерпінням чекають випуску пакетів доповнень Night Springs і The Lake House для Alan Wake 2, студія зосередилася на нових починаннях. , зокрема розробка Control 2. Леонід Степанов, головний дизайнер Alan Wake 2, нещодавно розповів про свою участь у розробці Control 2, поклавши початок новому захоплюючому розділу. Незважаючи на те, що Control 2 має бути амбітним, він наразі перебуває на ранній стадії розробки, без офіційного представлення чи презентації на горизонті. Незважаючи на очікування, команда виробництва наголошує, що гра ще далека від стадії презентації.

Студія Remedy опинилася в розпалі тріумфальної фази після приголомшливого успіху Alan Wake 2, отримавши вражаючі вісім номінацій на престижній Game Awards 2023. Палке очікування серед шанувальників майбутнього випуску пакетів доповнень Night Springs і The Lake House для Alan Wake 2 є відчутним. Проте, серед цього хвилювання, творча енергія студії зараз повернулася до нових горизонтів, головним чином зосереджених на амбітному проекті, яким є Control 2.

Леонід Степанов, далекоглядний головний дизайнер, який створив захоплюючу історію Alan Wake 2, нещодавно представив захоплюючу розробку. У твіті, який викликав резонанс серед ігрової спільноти, Степанов оголосив про свій перехід до динамічної команди, яка керує розробкою Control 2. Висловлюючи вдячність за незабутню подорож під час створення Alan Wake 2, він наголосив, що настав час розпочати нову справу. .

Примітно, що Control 2, офіційно представлений Remedy Studio минулого року, обіцяє кардинально змінити правила гри для ПК, PlayStation 5, Xbox Series X і Xbox Series S. Незважаючи на підвищене очікування навколо продовження, нещодавні відомості показують, що проект є зараз на стадії зародження ідеї. Виробнича команда, визнаючи хвилювання фанатів, швидко стримала очікування, наголошуючи, що офіційне представлення та презентація Control 2 все ще на далеких горизонтах.

Поки ентузіасти з нетерпінням чекають подальших подробиць про довгоочікувану Control 2, ігрове співтовариство вирує від припущень про інноваційні напрямки, які може прийняти це продовження. Студія Remedy з перевіреним досвідом надання захоплюючих і новаторських вражень, здається, готова знову захопити аудиторію цим майбутнім підприємством у світі контролю.

ОГЛЯ seaside driving

Дата виходу Cyberpunk 2077: Ultimate Edition остаточно визначена.