in

Завтра вийде нова подія Indie World від Nintendo

Згідно з останніми новинами гри, Nintendo оголосила, що подія Nintendo Indie World вийде в ефір завтра, 15 грудня. Пряма трансляція триватиме приблизно 20 хвилин і надаватиме «інформацію про майбутні автономні ігри, які будуть випущені на Nintendo Switch».

Ті, хто цікавляться новинами автономних ігор Nintendo Switch і стежать за ними, мабуть, можуть очікувати нових новин або трейлера довгоочікуваної гри Hollow Knight: Silksong, яка буде випущена завтра. Варто зазначити, що Silksong є продовженням відомої гри Hollow Knight, яка була виконана в стилі MetroDvinia і була вітається багатьма геймерами. Hollow Knight: Silksong деякий час був відсутній на ряді великих і малих заходів із відеоігор, і творець гри, Team Cherry Studios, деякий час не оголошував жодних новин про це.

Творці Hollow Knight: Silksong заявили на початку 2021 року, не оголошуючи дату виходу, що гра буде на завершальній стадії тестування. Кілька місяців тому з бази даних сервісу GeForce Now були розкриті деталі різних ігор, одна з яких полягала в тому, що продовження Hollow Knight вийде в лютому 2022 року. Також нещодавно була оновлена ​​сторінка Hollow Knight: Silksong в магазині GOG, що, хоча і не дуже важливе питання, може свідчити про те, що новини скоро з’являться.

Mortal Kombat 11 та 8 інших ігор на шляху до ігрового процесу Xbox

Керівники Xbox визнають помилки під час закриття Line head Studio